Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed

Informacja, gdzie czego szukać 🙂

Lekcje z kursu Speaker 1 plusPowyżej masz przycisk “Idź do kursu Speaker 1 plus” – przeniesie Cię on do lekcji.
Do kursu dostaniesz się też po zalogowaniu na swoje konto. Po wejściu w “Moje konto” na liście dostępnych szkoleń znajdź “Speaker 1 plus” i kliknij w niego, a zostaniesz przeniesiony do lekcji kursowych.
Konsultacje grupowe z nauczycielemAktualne terminy, jak również linki do spotakń znajdziesz poniżej w zakładce “Konsultacje grupowe (poniedziałki i czwartki, godzina 19.45)“. Tutaj też znajdziesz informacje odnoszące się tematyki tych konsultacji.
Nagrania z konsultacji grupowychNagrania z tych spotkań również znajdziesz poniżej, w zakładce “Konsultacje grupowe (poniedziałki i czwartki, godzina 19.45)“. Będą one umieszczane poniżej kalendarza.
Dostęp do Warsztatów z Katarzną HightonKalendarz aktualnych terminów oraz możliwość zapisu na Warsztaty znajdziesz poniżej w zakładce “Warsztaty z Kat Highton – Speaker 1 plus Academy“.
UWAGA! Udział w Warsztatach wymaga zapisania się na dane spotkanie. Tutaj znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
Nagrania z Warsztatów z Katarzyną HightonNagrania z warsztatów znajdziesz również w zakładce “Warsztaty z Kat Highton – Speaker 1 plus Academy” – poniżej kalendarza.
Sobotnie spotkania motywacyjne z Kasią Highton / Kasią LeszczyńskąKalendarz aktualnych terminów oraz możliwość zapisu na Sobotnie spotkania motywacyjne znajdziesz poniżej w zakładce “Stay Charged – sobotnie spotkania motywacyjne“.
UWAGA! Udział w tych spotkaniach również wymaga zapisania się na dane spotkanie. Tutaj znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
Nagrania ze spotkań motywacyjnych Stay ChargedNagrania ze spotkań motywacyjnych znajdziesz również w zakładce “Stay Charged – sobotnie spotkania motywacyjne” – poniżej kalendarza.
Konsultacje indywidualne z nauczycielemW ramach Akademii masz prawo do trzech konsultacji indywidualnych z nauczycielem. Zapis na pierwszą konsultację powinien nastąpić nie wcześniej niż po miesiącu systematycznej nauki. Dostępne terminy i możliwość zapisu znajdziesz poniżej w zakładce “Konsultacje indywidualne 1/1 – Speaker 1 plus Academy“. Tutaj także będziesz mógł/mogła wrzucić swoje nagrania przeznaczone do indywidualnej konsultacji.
Szukanie osób do rozmówO tym gdzie szukać osób do codziennych rozmów piszemy poniżej w zakładce “Rozmowy z innymi – Speaker 1 plus Academy“. Tutaj znajdziesz także link do grupy Parking Lot na FB.
Zasady przyznawania punktów za wykonane zadaniaWszystko, co powinieneś/powinnaś wiedzieć na temat punktowania poszczególnych zadań znajdziesz poniżej w zakładce “System nagród Speaker 1 plus Academy“.
Instrukcje video, odpowiedzi na najczęstsze pytaniaTo wszystko znajdziesz w ostatniej zakładce “FAQ for Speaker 1 plus Academy“.
* Uwaga! Wszystkie nagrania ze spotkań, które są nagrywane umieszczamy na platformie w ciągu dwóch dni roboczych.
Scroll to Top

Wpisz swoje dane, żeby kontynuować!

Wpisz swoje dane, żeby kontynuować!