Current Status
Not Enrolled
Price
1500

Witaj w kursie!

Twoja przygoda zaczyna się teraz. Poniżej znajduje się lista lekcji w których znajdują się materiały video, zadania, pytania, pliki do pobrania i wiele ciekawych tematów, które otworzą Ci drzwi do swobodnej komunikacji.

Na tym kursie poznasz fundamentalne zasady budowania zdań w języku angielskim, dzięki którym komunikacja stanie się prosta a zastosowanie ich wejdzie Ci w nawyk. Na tym poziomie zbudujesz solidną bazę słownictwa, którą będziesz posługiwać się swobodnie i świadomie z wykorzystaniem podstawowych zagadnień gramatycznych.

Efekt: Komunikacja w języku angielskim na poziomie podstawowym z zastosowaniem wszystkich struktur gramatycznych potrzebnych do prawidłowej komunikacji. Pod koniec tego poziomu będziesz potrafił/a tworzyć wypowiedzi i rozmawiać swobodnie wykorzystując struktury twierdzeń, przeczeń i pytań na poziomie teraźniejszości. Zyskasz umiejętność prawidłowej komunikacji oraz pewność , że mówisz dobrze gramatycznie.

Kliknij na “Zanim zaczniesz”. Przeczytaj znajdujący się tam tekst i obejrzyj pierwsze video pod tytułem: “Jak pracować z kursem”. Następnie sprawdź siebie i rozwiąż quiz.

Scroll to Top

Wpisz swoje dane, żeby kontynuować!

Wpisz swoje dane, żeby kontynuować!