Current Status
Not Enrolled
Price
4900

Job Interview - Full

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

Program ten efektywnie łączy naukę samodzielną z programem na platformie, który poprowadzi Cię do swobodnej i świadomej komunikacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej w aż 10 obszarach. Kompleksowo przygotuje Cię do rozmowy kwalifikacyjnej oraz napisania swojego CV. Możesz przyswajać materiał we własnym tempie, korzystając z instrukcji i wskazówek na platformie, które poprowadzą Cię przez program krok po kroku. 

W ramach tego programu nie musisz działać sam/a! Dostajesz możliwość 3 spotkań z ekspertem, który zweryfikuje Twoje postępy, pomoże Ci w przygotowaniu wymarzonego CV i przeprowadzi z Tobą próbną rozmowę kwalifikacyjną!

Kurs koncentruje się na rozwijaniu umiejętności prezentowania siebie w kontekście zawodowym, umożliwiając Ci poszerzenie słownictwa ogólnego i biznesowego, które będziesz mógł/mogła wykorzystać podczas rozmów kwalifikacyjnych a także oceniających. Dodatkowo, solidnie ugruntujesz wiedzę gramatyczną, kluczową dla świadomej komunikacji.

W tej wyjątkowej pełnej wersji:

 • będziesz mieć szansę posłuchać aż 3 osób, które pokażą Ci jak wykorzystać słownictwo i gramatykę w praktyce na różne sposoby,
 • otrzymasz dostęp do 3 pełnych rozmów kwalifikacyjnych, 
 • otrzymasz dostęp do listy popularnych pytań rekrutacyjnych
 • będziesz mógł odbyć 3 spotkania online 1:1 ze specjalistą, na początku, w środku i na końcu realizacji programu.

Poznasz zagadnienia, które uczynią komunikację swobodną, a wykorzystanie struktur gramatycznych i słownictwa biznesowego nie będzie stanowiło już dla Ciebie wyzwania. Kurs ten znacznie rozwinie Twoje słownictwo, umożliwiając opowiedzenie o:

  • Twojej edukacji i jej kluczowych elementach,
  • doświadczeniu, które Cię ukształtowało,
  • obowiązkach zawodowych na obecnym i poprzednim stanowisku,
  • zainteresowaniach,
  • pasjach,
  • cechach osobowości, które podkreślają dlaczego właśnie Ty jesteś najlepszym kandydatem/ najlepszą kandydatką,
  • mocnych i słabych stronach, o których zwykle nie wiemy jak mówić
  • celach i ambicjach zawodowych na przyszłość oraz
  • oczekiwaniach dotyczących benefitów

a także poprowadzenie swobodnego small talku na początku rozmowy.

Co więcej, przeprowadzimy Cię przez liczne pytania rekrutacyjne, dzięki czemu żadne z nich Cię nie zaskoczy podczas rozmowy i będziesz w stanie na nie odpowiedzieć nie tylko merytorycznie ale i całkowicie poprawnie. Obejrzysz aż trzy pełne rozmowy kwalifikacyjne oraz otrzymasz instrukcję jak stworzyć profesjonalne, przejrzyste CV.

Efekt: Po ukończeniu tego kursu będziesz przygotowany/a do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej i zaprezentowania siebie oraz odpowiadania na pytania w języku angielskim. Pod okiem specjalistów/ ekspertów zweryfikujesz swoje umiejętności oraz uzyskasz wsparcie i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.  

Zdobędziesz umiejętność tworzenia rozbudowanych wypowiedzi i autoprezentacji. Dowiesz się na jakie elementy warto zwrócić uwagę i które wyrażenia są konieczne by dobrze wypaść podczas rozmowy i zrobić wrażenie na rekruterze. Dzięki temu kursowi wzrośnie Twoja pewność siebie w komunikacji oraz przekonanie, że posługujesz się językiem angielskim właściwie.

Scroll to Top

Wpisz swoje dane, żeby kontynuować!

Wpisz swoje dane, żeby kontynuować!