Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed

Job Interview - Mini

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

Zapraszam Cię do zapoznania się z jednym z tematów mojego programu Job Interview. W tej części skupimy się na opowiadaniu o obowiązkach zawodowych, które są nieodzownym elementem każdej rozmowy kwalifikacyjnej. W ramach tego tematu otrzymujesz dostęp do 10 lekcji, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez słownictwo tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne.

Umiejętność opowiadania o obowiązkach zawodowych, zarówno tych dotyczących Twojego poprzedniego jak i obecnego stanowiska, jest kluczowa podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Żeby móc zaprezentować zakres swoich obowiązków szczegółowo i profesjonalnie, a przy tym czuć się dość swobodnie i pewnie, konieczna jest znajomość słownictwa, które Ci to umożliwi.

W pierwszej kolejności pokażę Ci jak w prosty sposób możesz opowiedzieć o swoich obowiązkach zawodowych. W kolejnym kroku zobaczysz jak wzbogacić swoją wypowiedź o bardzo praktyczne wyrażenia, dzięki którym będziesz brzmieć bardziej profesjonalnie. W połączeniu ze słownictwem, które poznasz na początku, Twoje zdania staną się złożone i bardziej precyzyjne a Twoja pewność siebie podczas rozmowy zdecydowanie wzrośnie. Poznasz również pytania, których możesz spodziewać się w tej części rozmowy kwalifikacyjnej, zobaczysz jak poprawnie na nie odpowiedzieć i przećwiczysz to, korzystając z dostępnych materiałów.

Jeśli po zrealizowaniu tego tematu nadal będziesz mieć poczucie, że brakuje Ci narzędzi do opowiadania o Swojej edukacji i doświadczeniu, osobowości, mocnych i słabych stronach a także ambicjach i celach na przyszłość, zapraszam Cię do zapoznania się z tym, co oferuje rozszerzona i pełna wersja kursu Job Interview

Scroll to Top

Wpisz swoje dane, żeby kontynuować!

Wpisz swoje dane, żeby kontynuować!