Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed

Job Interview - Basic

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

Kurs koncentruje się na rozwijaniu umiejętności prezentowania siebie w kontekście zawodowym, umożliwiając Ci poszerzenie słownictwa, które będziesz mógł/mogła wykorzystać w rozmowach kwalifikacyjnych. Dodatkowo, solidnie ugruntujesz wiedzę gramatyczną, kluczową dla świadomej komunikacji.

W ramach kursu BASIC poznasz 4 kluczowe zagadnienia, które uczynią komunikację prostą, a wykorzystanie struktur gramatycznych i słownictwa biznesowego nie będzie stanowiło już większego wyzwania. Kurs ten rozwinie Twoje podstawowe słownictwo, umożliwiając swobodne opowiedzenie o Twojej edukacji, doświadczeniu, obowiązkach zawodowych oraz cechach osobowości, które podkreślają dlaczego właśnie Ty powinieneś/ powinnaś dostać wymarzoną pracę.

Efekt: Po ukończeniu tego kursu będziesz w stanie efektywnie prezentować siebie oraz odpowiadać na pytania w języku angielskim, korzystając z niezbędnych struktur gramatycznych wymaganych do skutecznej komunikacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zdobędziesz umiejętność tworzenia rozbudowanych wypowiedzi na temat swojego wykształcenia, doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązków oraz cech osobowości. Dzięki temu kursowi wzrośnie Twoja pewność siebie w komunikacji oraz przekonanie, że posługujesz się językiem angielskim właściwie.

Scroll to Top

Wpisz swoje dane, żeby kontynuować!

Wpisz swoje dane, żeby kontynuować!